Výsledky memoriálu B. Andrlíka. Muži mají nakročeno k obhajobě okrskového poháru

Na memoriálu B. Andrlíka, který proběhl v neděli 25. června 2017 na Okrouhlé, jsme opět bojovali ve všech kategoriích. Přesto, že jsme neukořistili žádné první místo, v celoročním okrskovém poháru stále bojujeme o nejvyšší příčky.

V požárním útoku mužů zvítězila domácí Okrouhlá před boskovickou Mazurií, Suchým, Benešovem a Velenovem. Náš sbor si připsal dalších 11 bodů do poháru a soutěž v tuto chvíli vede. Druhá Okrouhlá ztrácí 3 body. Vše tedy rozhodne poslední soutěž, kterou je memoriál M. Ošlejška ve Velenově již tuto neděli. K celkovému vítězství nám stačí neprohrát s Okrouhlou o více jak jedno místo v redukovaném výsledkovém pořadí (nejlepší družstvo z každého sboru okrsku).

V soutěži žen vyhrála Okrouhlí před Suchým a Velenovem.

Mladším žákům se útok příliš nepovedl a skončili na posledním pátém místě. Přesto so připsali 9 bodů do poháru, kde jsou na průběžném druhém místě se ztrátou šesti bodů na vedoucí Okrouhlou. Vzhledem k tomu, že mladé hasiče čekají ještě tři soutěže, není nic ztraceno. I když množstevní převaha SDH Okrouhlá je drtivá. Do domácí soutěže nasadili hned tři družstva, což samozřejmě zvyšuje šance na dobré umístění. Celkové pořadí memoriálu: Okrouhlá A, Okrouhlá B, Velenov, Okrouhlá C, Suchý.

Také v soutěži starších žáků dominovala domácí Okrouhlá, která porazila Žďárnou B, Suchý, Žďárnou A a Velenov. V poháru nás tedy Žďárná odsunula na průběžnou druhou příčku, ztrácíme ale pouhé dva body.

Fotogalerie

Print Friendly, PDF & Email