Muži obhájili vítězství v okrskovém poháru! Výsledky memoriálu M. Ošlejška

V neděli 2. července 2017 se ve Velenově konal memoriál M. Ošlejška. Pro náš sbor to je vždy důležitá událost, protože suchovský rodák a dlouholetý člen SDH Suchý Mirek Ošlejšek se nesmazatelně zapsal do naší historie. Letos to byla událost o to větší, že se konala v rámci oslav 95. výročí od založení SDH Velenov. Navíc všechna naše družstva srdnatě bojují o co nejlepší umístění v celoročním okrskovém poháru a v kategorii mužů se jednalo o poslední rozhodující souboj.

Družstvo mladších žáků obsadilo třetí příčku za vítěznou Okrouhlou B a Velenovem. Na čtvrtém místě skončila Okrouhlá A a na pátém Kořenec. V poháru si mladší žáci stále udržují druhou pozici, na vedoucí Okrouhlou ale již ztrácejí 10 bodů. Do konce přitom zbývají už jen dvě soutěže.

Páté místo družstva starších žáků rovněž zajišťuje našemu družstvu průběžnou druhou pozici v poháru, vedoucí Žďárná ale již odskočila na rozdíl osmi bodů. Pořadí ve Velenově bylo následující: Žďárná B, Velenov, Žďárná A, Kořenec, Suchý.

V soutěži žen zvítězila Okrouhlá před Žďárnou, Suchým a Velenovem.

Ostře sledovaným byl souboj v mužské kategorii, protože se jednalo o poslední závod okrskového poháru, který rozhodoval o konečném pořadí. Našemu mužstvu se útok příliš nepovedl a až šesté místo znamenalo obavy v pohárovém umístění. Naštěstí se nevedlo ani největšímu konkurentovi Okrouhlé, díky čemuž jsme obhájili vítězství v okrskovém poháru!

Fotogalerie

Kompletní fotogalerie M. Koláře zde

Print Friendly, PDF & Email