Opasky, stan i nové auto. Aneb nové vybavení jednotky a sboru

Zásahové opasky Singing Rock Pole II.

Vánoce se blíží, a protože by to Ježíšek vše nestíhal, navštívil náš sbor o něco dřív. A museli jsme být opravdu hodní, protože u (J)SDH Suchý naděloval opravdu štědře.

Jednotka si pořídila dva nové zásahové opasky Singing Rock Pole II, které jsou nezbytným vybavením u událostí, kdy se zasahující hasiči musí jistit. A staré opasky již byly za svojí životností. Od Hasičského záchranného sboru jsme navíc získali zdarma dva kompletní dýchací přístroje Saturn S7. 

Sbor zakoupil skládací party stan o rozměrech 3x3m. Jedná se o hliníkovou konstrukci, která umožňuje snadné rozložení a složení. Stan bude sloužit převážně jako zázemí při soutěžích pro naše mladé hasiče. Své uplatnění ale najde i při pořádání akcí naším sborem. V horní části je ze všech čtyř stran opatřen znaky SDH Suchý a nápisem HASIČI OBCE SUCHÝ, takže stan bude dělat reklamu sboru i obci. O reklamu v podobě dobrých soutěžních výsledků se už musíme postarat sami.

Největším a zároveň nejdražším dárkem je nový dopravní automobil Ford Transit Kombi L3 350 Trend, hasičským označením DA – L1Z. Jedná se první zcela nové hasičské auto v historii naší jednotky. A to si zcela jistě zaslouží samostatný článek.

img_9414-small2

Skládací party stan

Print Friendly, PDF & Email