Na Okrouhlé se uzavřela okrsková sportovní sezóna

V sobotu 5. října 2014 proběhla poslední hasičská soutěž pořádaná na benešovském okrsku. Konkrétně se jednalo o branný závod mladých hasičů. SDH Suchý mělo své zastoupení v obou věkových kategoriích. Mladší ani starší žáci ale svými výkony nijak neoslnili a obsadili až zadní příčky.

SDH Žďárná – vítěz okrskového poháru v kategorii mladší žáci. Zdroj: sdh.zdarna.eu

Branný závod byl zároveň posledním závodem zařazeným do Poháru starosty benešovského okrsku. Celkově byly letos do poháru zařazeny 4 soutěže: memoriál B. Andrlíka na Okrouhlé, memoriál M. Ošlejška ve Velenově, pohár starosty SDH Suchý a právě branný závod na Okrouhlé, kde došlo k vyhodnocení soutěže a předání cen, včetně dvou zbrusu nových putovních pohárů.

Souboj o vítězství v kategorii mladších žáků byl napínavý až do samotného konce. Rozhodovalo se až na této sobotní soutěži. Úspěšnější byla nakonec Žďárná, která těsně porazila Okrouhlou a má tu čest být uvedena jako historicky první vítěz Poháru. Náš sbor obsadil třetí příčku.

V kategorii starších žáků bylo vítězství Okrouhlé víceméně jisté ještě před posledním závodem. K naší smůle, protože jako druhé se umístilo SDH Suchý. Bodový odstup byl ale již tak velký, že dohnat ho posledním závodem bylo prakticky nemožné. Třetí skončila Žďárná.

Podrobné výsledky Okrskového poháru jsou k dispozici na okrskových webových stránkách a vypadají takto:

Mladší žáci
1. Žďárná (50 bodů)
2. Okrouhlá (46 bodů)
3. Suchý (36 bodů)

Starší žáci
1. Okrouhlá
(50 bodů)
2. Suchý (40 bodů)
3. Žďárná (29 bodů

Fotogalerie

[pe2-gallery album=”http://picasaweb.google.com/data/feed/base/user/112108963957944911990/albumid/6067103304438570593?alt=rss&kind=photo&hl=en_US” ]

Print Friendly, PDF & Email