Web i facebook SDH Suchý si drží stabilní návštěvnost

Začátek roku je pravidelně věnován bilancování. Po statistikách výjezdů naší jednotky, kterých bylo rekordně málo, se dnes zaměříme na statistiky návštěvnosti webu a facebookového profilu. 

Webové stránky

Web SDH Suchý existuje již dlouhých 13 let. Za tu dobu prošel mnoha proměnami a získal i mnoho ocenění, mimo jiné i titul Zlatý Erb Jihomoravského kraje v kategorii dobrovolní hasiči  v roce 2015. V roce 2015 také zaznamenal nejvyšší návštěvnost, v průměru 1454 unikátních návštěv měsíčně. Jak tedy dopadl uplynulý rok? Průměrných 1394 unikátních návštěv řadí rok 2016 na třetí pozici. Na jednu stranu to může být drobné zklamání z toho, že se růst návštěvnosti zastavil. Na druhou stranu ale rozdíly v posledních třech letech jsou minimální a spíše ukazují na to, že návštěvnost našeho regionálně zaměřeného webu se stabilizovala, a to na velmi solidním čísle, jak ukazuje následující graf:

Průměrná měsíční návštěvnost v jednotlivých letech

Počet unikátních návštěv od roku 200

Absolutní rekord v návštěvnosti si drží leden 2014 s 2497 návštěvami. Následuje podrobný měsíční graf:

Průměrná návštěvnost v jednotlivých měsících napříč všemi roky (měřeno od roku 2004)

A pro zajímavost ještě uvádíme průměrnou návštěvnost v jednotlivých měsících napříč všemi roky. Zde je vidět, že nejsilnější je leden a nejslabší říjen-listopad:

Facebook

O stabilnosti našich příznivců svědčí také návštěvnost facebookového profilu, který byl založen koncem roku 2009. V současní době má 336 fanoušků:

 

Print Friendly, PDF & Email