Výsledky Suchovského poháru

V sobotu 17. června 2017 se uskutečnil Pohár starosty SDH Suchý. Počasí nám vůbec nepřálo, což naštěstí neodradilo soutěžící ani mnohé diváky. K vidění byly požární útoky v obou věkových kategorií mladých hasičů a také žen.

Jako první nastoupilo pět družstev mladších žáků ze čtyř sborů. Zvítězila Okrouhlá před druhým Suchým a třetím Velenovem. Suchý si připsalo 11 bodů do Okrskového poháru a pokračuje tak přetahovaná o první příčku s Okrouhlou, která v tuto chvíli celoroční soutěž vede. Další přímý střed se uskuteční příští neděli na Okrouhlé.

Pokračuje i loňský těsný souboj našich starších žáků se Žďárnou. V sobotní klání se našemu družstvu útok nepovedl a skončilo až čtvrté. Zvítězil Velenov před Žďárnou A a Žďárnou B. Díky tomu se na nás Žďárná bodově dotáhla a vše nasvědčuje tomu, že se bude opět jednat o lítý boj až do konce.

V soutěži žen porazily suchovské hasičky své kolegyně ze Žďárné. K vidění byl i nesoutěžní požární útok, tentokrát v podání Sester míru, jak dokládá následující video.

FotogalerieDalší fotky od Michala Koláře

Print Friendly, PDF & Email