Výsledky soutěže TFA ve Žďárné

V sobotu 8. června 2024 proběhla ve Žďárné soutěž požární všestrannosti s prvky TFA. Výsledky se započítávaly do celoročního okrskového poháru.

Muži

Naši muži obsadili druhé místo za vítěznou Žďárnou. I přesto, že se nezúčastnili první souže okrskového poháru, kterou bylo základní kolo požárního sportu na Benešově, v průběžném pořadí se zařadili spolu s Benešovem na třetí místo před vedoucí Okrouhlou a druhou Žďárnou. Protože jsem ale na začátku sezony, jsou výsledky poháru zatím zcela otevřené.

PořadíSborČastrestné bodycelkový čas
1.Žďárná A4:004:00
2.Suchý5:035:03
3.Okrouhlá5:220:205:42
4.Žďárná B5:031:006:03

Ženy

V kategorii žen se zúčastnila pouze dvě družstva ze Žďárné. Ženy svoji kategorii v okrskovém poháru zatím nemají.

1.Žďárná A4:314:31
2.Žďárná A6:390:106:49

Starší žáci

V soutěži starších žáků jsme nasadili tři družstva, nejlepší z nich skončilo páté. Stupně vítězů opanoval Valchov. Do poháru se započítává vždy umístění nejlepšího družstva (tzv. redukované pořadí sborů). Z tohoto pohledu SDH Suchý skočilo třetí za Valchovem a Ludíkovem a získané body nás v poháru odsunuly na průběžnou druhou pozici za vedoucí Ludíkov.

Mladší žáci

Za mladší žáky nastoupila dvě družstva, která obsadila 6. a 10. místo. V průběžném pořadí poháru veden Žďárná před Ludíkovem a třetím Suchým.

1.Žďárná C4:204:20
2.Ludíkov A4:214:21
3.Žďárná A4:294:29
3.Žďárná B4:294:29
5.Žďárná E4:564:56
6.Suchý A5:095:09
7.Ludíkov B5:240:305:54
8.Velenov B5:380:205:58