Výsledky soutěže O pohár starosty SDH Suchý

V sobotu 16. června 2018 se na Suchým konal další ročník soutěže O pohár starosty SDH Suchý. Soutěžilo se v požárním útoku v kategoriích ženy, starší žáci a mladší žáci.

Ženské družstvo dokončilo útok s časem 36:66, což ale stačilo jen na druhé místo za vítěznou Žďárnou (28:87). Žďárná nám tak oplatila porážku ze základního kola v požárním sportu. A ženy se tradičně předvedly ještě jednou, tentokrát jako Frajerky ze Suchýho (viz úvodní foto).

Mezi staršími žáky se odehrála bitva s velmi vyrovnanými časy. Vítězně z ní vyšlo družstvo Žďárná A s časem 22:37 před Velenovem (24:21) a třetím Suchým (26:63). Na čtvrté příčce skončila Okrouhlá (27:75) a družstvo Žďárná B požární útok dokončilo.

Také naši mladší žáci skončili třetí s časem 57:22 za dvěma družstvy z Okrouhlé (17:66 a 18:90). Čtvrtý Velenov požární útok nedokončil.

Požární útoky mladých hasičů se započítávají do celoročního okrskového poháru. I zde je panuje mezi staršími žáky velmi těsný boj s minimálními rozestupy. Suchý je zatím třetí, ale na vedoucí Velenov ztrácí pouhé 4 body. Mezi mladšími žáky zatím bodově vyčnívá Suchý a Okrouhlá, na kterou ztrácíme pouhé 2 body.

Videa


Fotogalerie

Print Friendly, PDF & Email