Výsledky memoriálu M. Ošlejška

V neděli 3. července 2022 vyvrcholily ve Velenově oslavy 100. výročí memoriálem M. Ošlejška. My jsme opět dorazili v kompletní sestavě.

Jako první soutěžili muži. Pódiové umístění zabrala dvě družstva Mazurie, mezi než se na druhou pozici dokázal vklínit pouze Velenov. My jsme skončili až šestí. Je tedy jisté, že vítězství v celoročním okrskovém poháru letos neobhájíme. .

Ani našim ženám se nedařilo. Po nedotaženém proudu si zapsaly neplatný pokus a podobně jako Velenov útok nedokončily. Zvítězily ženy ze Žďárné. O dalším umístění proto rozhodla dodatečná soutěž v rozhazování a motání hadice. Suchý bylo rychlejší než Velenov a tak celkově naše ženy obsadily druhé místo.

Ani čtvrté místo starších žáků se nedá pokládat za úspěch. Zejména proto, že byli poraženi přímým rivalem v okrskovém poháru – Velenovem. Sice si stále udržují průběžné druhé místo, ale kartami mohou zamíchat nejen poslední dvě soutěže, ale i pravidlo, podle kterého se jeden nejhorší výsledek sezóny z celkového sčítání vynechává. Takže zdaleka ještě není nic rozhodnuto.

Naši reputaci zachraňovali mladší žáci, kteří ve Velenově zvítězili a rovněž si drží průběžné první místo v okrskovém poháru. Ani v této kategorii ale zdaleka není rozhodnuto.

Podrobné výsledky a průběžné pořadí okrskového poháru jsou k dispozici na okrskovém webu.