Výsledky memoriálu B. Andrlíka

V neděli 26. června 2022 se na Okrouhlé uskutečnil další ročník memoriálu Bohumila Andrlíka. Náš sbor soutěžil ve všech kategoriích.

Muži skočili druzí za Okrouhlou a před Žďárnou a Velenovem. V celoročním okrskovém poháru drží průběžnou třetí příčku a mírně se dotáhli na druhou Žďárnou. Průběžně vede Okrouhlá.

Naše ženy byly jedinými účastnicemi memoriálu, a tudíž logicky zvítězily.

Starší žáci skončili třetí za Velenovem a vítěznou Okrouhlou A. Okrouhlá B skončila pátá.V průběžném pořadí okrskového poháru se tak nic nemění. S odstupem vede Okrouhlá, následuje Suchý, Velenov a Ludíkov.

Tvrdý boj probíhá u mladších žáků. Naše vítězství na memoriálu nás v okrskovém poháru posunulo do čela průběžného pořadí před dotírající Velenov, který na memoriálu skončil druhý. Ostatní družstva se memoriálu nezúčasnila, takže další pořadí v poháru zůstává beze změn: třetí je průběžně Žďárná, následuje Okrouhlá a Ludíkov.

Podrobné výsledky a průběžné pořadí okrskového poháru jsou k dispozici na okrskovém webu.