Vyhodnocení ankety "Spokojenost s KOPISem"

Když jsem vypisoval aktetu "Jak jste spokojeni s činností KOPIS v porovnání s původním OPISem", byl jsem si vědom toho, že je to poněkud výbušné téma a popravdě jsem se trochu obával reakcí. Byl jsem proto příjemně překvapen, že diskusní fórum nezaznamenalo žádné ostré názory a že ani výsledky ankety neobsahují žádné extrémní výkyvy.

Celkem bylo odevzdáno 356 hlasů. 23.6% hlasujících si myslí, že KOPIS funguje lépe. Stejný počet hlasujících nezaznamenal žádný rozdíl. 28.37% považuje činnost KOPIS za horší a konečně pro 24.44% hlasujících je na hodnocení ještě brzy. Přestože tedy mírně převládl názor, že původni okresní operační střediska fungovala lépe než krajská, jedná se jen o nepatrné rozdíly v názorech. To ukazuje, že zkušenosti jsou asi dost různorodé. Tomu odpovídají i naše zkušenosti, kdy jsme zpočátku byli KOPISem opomíjeni, ale ke konci roku se situace trochu zlepšila a operační nás začalo zvedat. Snad tento trend bude pokračovat i do budoucna.

Možná jste již zaznamenali zprávu, že i pro letošek se chystá největší setkání dobrovolných hasičů a jejich techniky – PyroCar 2008. V další anketě se Vás tedy ptáme, jestli plánujete návštěvu této akce, pokud to čas a okolnosti dovolí.

Print Friendly, PDF & Email