Suchovský pohár nám přinesl první úspěchy

V neděli 24. května 2015 se na velkém parkovišti uskutečnil druhý ročník Poháru starosty SDH Suchý. Na úvod Pavol Herda, náměstek Okresního sdružení v Blansku, předal ceny a diplomy třem mladým hasičům ze Žďárné, kteří se zúčastnili výtvarné soutěže Požární ochrana očima dětí a jejichž výtvory byly vybrány jako nejlepší a postoupily do kola krajského. Poté již začala samotná soutěž – požární útoky mladých hasičů a žen.

Jako první nastoupili mladší žáci. Vítězem se stalo družstvo SDH Žďárná, které s časem 22:72 porazilo obě družstva Okrouhlé i obě naše družstva. Žďárná si tak připsala i prvních 13 bodů do celoročního okrskového poháru, druhá Okrouhlá o 2 body méně a Suchý si započítá 9 bodů.

V soutěži starších žáků dominovalo naše družstvo s výborným časem 20:00 a porazilo jak Protivanov, tak i obě družstva Žďárné. Do okrskového poháru si tak odnášíme 13 bodů, Žďárná 11.

Na konec soutěžního odpoledne nastoupila dvě družstva suchovských žen proti Žďárné a Okrouhlé. A opět jsme v soutěži dominovali, kdy naše ženy obsadily první dvě příčky, třetí skončila Okrouhlá. Jako bonus pak předvedly svůj požární útok „Kočke vod rebnika“.


Partnerem soutěže byl 
P E N Z I O N   U   P E T R A   

Nekuřácký penzion s celoročním provozem umístěný v srdci Drahanské vrchoviny. Penzion je orientován na rodinnou rekreaci s možností posezení u ohně a různého sportovního vyžití. Vhodný také pro pořádání svateb, oslav, nebo firemních večírků.

121


Fotogalerie

[pe2-gallery album=“http://picasaweb.google.com/data/feed/base/user/112108963957944911990/albumid/6153215595218193137?alt=rss&hl=en_US&kind=photo“ ]

Print Friendly, PDF & Email