Šmodrchem jsme úspěšně zahájili sportovní sezonu

V sobotu 24. února 2018 se do obce Suchý sjelo 14 družstev ze šesti sborů, aby poměřily své síly v uzlovací soutěži s názvem Suchovský Šmodrch. Soutěžila jak družstva, tak i jednotlivci, a to ve věkových kategoriích mladší a starší žáci. 

V soutěži družstev mladších žáků zvítězila Okrouhlá A před Suchdolem a třetím Suchým. U starších žáků byl pořadí Velenov, Žďárná A a opět třetí Suchý.

Velkou radost nám udělal soutěž jednotlivců, kde všichni naši závodníci opět předvedli skvělý výkon a získali celkem tři medaile. V mladších žácích obsadili první dvě příčky Michal Ošlejšek a Nikol Staňková (Nikol obhajovala loňské vítězství), ve starších žácích zvítězila Nela Zemánková (loni skončila druhá). Kompletní výsledky jsou níže.

Suchovský Šmodrch byl první soutěží letošní sezony okrskového poháru. V mladších žácích se SDH Suchý spolu s Okrouhlou ujalo vedení, ve starších žácích, opět spolu s Okrouhlou, drží průběžnou druhou příčku za vedoucím Velenovem. Nicméně soutěž je teprve na samém počátku a bodové rozdíly jsou minimální. Průběžné pořadí závodu naleznete na okrskovém webu.

Po skončení soutěže si děti i dospělí užili diskotéku. V jejím průběhu došlo k ocenění nejlepších sběračů uzávěrů k PET lahvím. Titul „Nejlepší čepkař 2017“ obhájil Michal Ošlejšek, který nasbíral 17.325 čepků. Velmi srdnatě s ním bojovali také Aleš a Adam Ošlejškovi, kteří nasbírali o tisíc kusů méně. Třetí skončil Matyáš Vybíhal. Celkem děti nashromáždily bezmála 40.000 čepků.

Fotogalerie

Videa

Kompletní výsledky

[gview file=“https://www.sdhsuchy.org/wp-content/uploads/2018/02/smodrch2018-vysledky.pdf“]

Print Friendly, PDF & Email