Pozvánka: Konference Dobrovolní hasiči 21. století

Dne 10. prosince 2011 se uskuteční 6. ročník odborné konference pro profesionální a dobrovolné hasiče „Dobrovolní hasiči 21. století“ na Vysokém učení technickém v Brně, fakulta chemická, Purkyňova 464/118 posluchárna P1.

Odborná konference je pořádána Moravskou hasičskou jednotou ve spolupráci s Hasičským záchranným sborem Jihomoravského kraje, kdy je jejím prvořadým úkolem zkvalitnění informovanosti příslušníku HZS, členů jednotek SDH obcí a zaměstnanců samosprávných celků o problematice činností jednotek PO na území ČR.

Tématy konference budou novinky na úseku Integrovaného záchranného systému, poznatky z největšího zásahu při likvidaci požáru tržnice v roce 2011 v Brně, informace o činnosti speciálních oborů HZS Jihomoravského kraje, možnosti získání finančních prostředků na obnovu nebo pořízení‘ vybavení pro jednotky PO.

Podrobnější informace o konferenci získáte v následujícím programu konference (PDF pro tisk ke stažení zde). Účast na odborné konferenci lze považovat jako odbornou přípravu členů JSDH obcí.

Print Friendly, PDF & Email