Pojeďte s námi na Mušov. Termín přihlášek se blíží

Termín:                      28. – 30. června 2013
Místa pobytu:           Tábořiště Mušov – součást Autokempu Merkur    
Cena:                          1200Kč / osoba       
Přihláška:                  do 9. 6. 2013 – p. Vybíhalová, přihláška ke stažení zde
V pátek 28. 6. 2013  sraz v 15:00 u zbrojnice.

Tábořiště Mušov

Tábořiště Mušov se nachází na břehu Horní (Mušovské) nádrže vodního díla Nové Mlýny blízko u obce Pasohlávky. Návštěvníci tohoto tábořiště mají také k dispozici volný vstup do sousedního kempu ATC Merkur, kde na březích dvou lagun oddělených od nádrží jsou návštěvníkům k dispozici pláže písčité i travnaté.

Areál nabízí kromě vodních sportů také kulturní programy (letní kino), služby pro cykloturisty a dětské atrakce.
       
Sociální služby jsou v kempu společné, teplá voda však teče za poplatek.
               
Program: kolektivní hry, historie Mušova a jeho zatopení, plavba parníkem, exkurze na vodní záchranné službě. Změna program je vyhrazena.              

Zdravotnický dohled: Po celou dobu pobytu bude zabezpečovat první pomoc registrovaná zdravotní sestra se specializací ARIP, s osvědčením k výkonu zdravotnického povolání bez odborného dohledu (kopie osvědčení k nahlédnutí u vedoucí MH). Pokud dítě užívá nějaké léky či má alergie a užívá na ní léky, prosím o předání při srazu vedoucím MH. Všichni účastníci horského pobytu budou připojištěni pro případ úrazu.
       
Nezbytné vybavení účastníka:

  • hygienické potřeby (osuška, ručník, kartáček, pasta, mýdlo, šampon, hřeben, toaletní papír, atd.),
  • oděv a obuv dle uvážení rodičů a dle předpovědi počasí (raději sportovní oblečení, plavky, pokrývku hlavy, na večer teplejší oblečení, pevnou obuv),
  • spací pytel, karimatku – povinně všichni (možno nafukovací matraci, bude se spát ve vojenském stanu – tzn. bez podlážky), polštářek na spaní
  • hrnek (může být plastový, ale aby vydržel teplý nápoj), plastový talířek, (příbor),
  • repelent (na komáry a klíšťata), krém na opalování (nejlépe voděodolný)
  • baterku, malý batůžek (ledvinka)
  • kruh nebo rukávky (pokud je dítě neplavec)
  • kapesné (jeho výši uzpůsobte věku dítěte, peníze můžete buď svěřit přímo dítěti a nebo odevzdat v obálce vedoucímu – na obálku napište jméno a výši sumy)
           

Upozornění pro rodiče: Nedávejte dětem s sebou cenné předměty (MP3 přehrávače, šperky, atd.) a nadměrné finanční obnosy. Mobilní telefony nejsou zakázány, ale vedoucí neručí za případnou ztrátu. Notebooky a tablety jsou zakázány!

Po dobu pobytu se bude přepravovat autobusem, pokud se někomu dělá při delších cestách v autobuse nevolno, prosím o nahlášení vedoucím MH a o přibalení Kinedrilu.
       
Pamatujte prosím, že pokud se zdravotní stav dítěte před odjezdem změní, neprodleně prosím ohlaste tuto změnu vedoucí MH – Taťána Vybíhalová.

A také že v případě zatajení jakýchkoliv skutečností týkajících se zdravotního stavu dítěte, přebírají rizika s tímto spojená rodiče dítěte.

Print Friendly, PDF & Email