Návštěvnost stránek v srpnu 2015 aneb Co dokáže jeden výjezd

Srpen obecně patří z pohledu hasičského webu k okurkové sezóně. Všichni jsou na dovolené, žádné sportovní ani kulturní akce většinou neprobíhají, a tak jedním z mála námětů pro články bývají výjezdy. Ale pokud není jednotka předurčená k likvidaci nebezpečného hmyzu, tak ani těch výjezdů nebývá mnoho. Alespoň ne u nás. A to ani v případě, že se jedná o nejteplejší a nejsušší rok za dlouhé období. 

Není tedy divu, že srpen 2015 dlouho vypadal, že bude patřit k těm nejhorším co se návštěvnosti týče, a že jako jeden z mála měsíců roku 2015 nepřekoná rekord. Vše se ale změnilo 21. srpna. Úspěšné celonoční pátrání po pohřešované ženě přilákalo značnou pozornost a jen tento samotný článek zaznamenal více jak 1000 shlédnutí. Díky tomu návštěvnost v srpnu 2015 vystřelila na 1654 unikátních přístupů a, světe div se, jedná se o nejúspěšnější srpen v historii webu SDH Suchý. Krásně je nárůst patrný z grafu. 

Graf nahoře zobrazuje počet návštěv v jednotlivých dnech, tj. pokud někdo navštívil náš web vícekrát během dne, započítány jsou všechny návštěvy. Naopak průběžné nepřerušené klikání na našich stránkách se považuje za jednu návštěvu. Svislá osa zobrazuje počet unikátních návštěv, vodorovná osa jednotlivé dny.

Print Friendly, PDF & Email