Návštěvnost stránek v lednu 2015 přinesla další překvapení

V lednu 2014, tj. před rokem, zaznamenal náš web rekordní návštěvnost 2497 přístupů. Tehdy jsme psali, že to bylo souhrou několika okolností, zejména mediálně atraktivním zásahem hlídání nevybuchlé munice, a že se k tomuto číslu v budoucnosti hned tak nepřiblížíme. To jsme netušili, jak moc se mýlíme. Ostatně celý rok 2014 nás velmi mile překvapoval a naznačoval, že by prolomení rekordu nemuselo být přeci jen úplné sci-fi. A leden 2015 to potvrdil. Rekord sice prolomen nebyl, ale 2242 unikátních přístupů je i tak fantastické číslo. Největší zásluhu na tak vysoké návštěvnosti mají dlouhodobě stránky o funkčním značení hasičů a vyznamenáních, z akcí pak výzva na darování krve a pozvánka na ples Českého svazu žen.

Za zmínku stojí také oblíbenost facebookových stránek. Zatím na přelomu roku jsme slavnostně přivítali stého fanouška našeho profilu, o měsíc a půl později má facebook SDH Suchý již více jak 150 fanoušků! To je skok vskutku nevídaný.

Následující graf zobrazuje počet návštěv v jednotlivých dnech, tj. pokud někdo navštívil náš web vícekrát během dne, započítány jsou všechny návštěvy. Naopak průběžné nepřerušené klikání na našich stránkách se považuje za jednu návštěvu. Svislá osa zobrazuje počet unikátních návštěv, vodorovná osa jednotlivé dny.

Print Friendly, PDF & Email