Náš web je mezi deseti nejlepšími

Webové stránky SDH Suchý byly poprvé spuštěny v roce 2004, tedy před třinácti lety. Za tu dobu zaznamenaly několik úspěchů. V roce 2015 vyhrály Zlatý erb Jihomoravského kraje v kategorii dobrovolných hasičů a dvakrát (v letech 2007 a 2010) skončily na pátém místě v celostátní soutěži organizované v rámci litoměřických Hasičských slavností.

A právě litoměřické slavnosti se po několika letech odmlky konají i letos. A opět se soutěží o nejlepší hasičský web. Jsme potěšeni, že web SDH Suchý byl opět vybrán mezi nejlepších deset finalistů. Vyhlášení konečného pořadí a předání ocenění z rukou ministra vnitra proběhne v sobotu 10. června 2017 v Litoměřicích.

O kompletní historii našich stránek si můžete přečíst na v článku Historie a milníky webu. Web se v aktuální moderní podobě dosud žádné soutěže nezúčastnil, takže to bude napínavé srovnání. A rozhodně máme čím zaujmout. Mezi unikátní obsah patří například přehled vyznamenání, schéma udělování vyznamenání, kompletní automatický generovaný seznam členů i s funkcemi a statistikami, podrobný přehled techniky a vybavení, či zprávy z OSH Blansko a přehled zásahů na Blanensku přímo integrovaný do našich stránek. Naše článek s funkčním značením hasičů u zásahu se dokonce objevuje i na konkurenčních webech (bohužel bez uvedení zdroje).

Kompletní seznam finalistů:

Print Friendly, PDF & Email