Máme nový web

Asi nelze přehlédnout, že se dost radikálně proměnil vzhled našeho webu. Dostal moderní odlehčený styl, který je méně ponurý, než ten dosavadní. Styl využívá nových prvků jazyka HTML5, jako jsou barevné přechody, průhlednost, stíny, nebo oblé rohy. Aby jste si všechny tyto vychytávky vychutnali, je ale nutné používat nejnovější verze prohlížečů (a pokud možno ne Explorer ;-). Nicméně i ve starších prohlížečích by se vše mělo zobrazovat správně, pouze bez výše zmíněných ozdůbek. Pokud přesto narazíte na nějaký problém, neváhejte nás kontaktovat. Porovnání starého a nového vzhledu je na následujících obrázcích:

Další viditelnou změnou je práce s obrázky a galeriemi. Fotky byly dosud umístěny přímo na našem webu a zpracovávány interním kódem. Teď se nově všechny fotky přesunuly na externí  úložiště Picasa, které je součástí Googlu. To je také důvod, proč myl vytvořen profil SDH Suchý na sociální síti Google+ (odkazováno z levého statického menu). Výhodou tohoto řešení je snazší správa, větší prostor, možnosti nahrávání fotek přímo z mobilu apod. Rovněž zobrazování fotek doznalo změn. Nyní se fotky např. přizpůsobují velikosti displeje.

Kromě viditelných změn prošel důkladnou proměnou i samotný kód stránek. Protože změn bylo skutečně mnoho, uvítáme jakékoliv podněty, připomínky a názory buďto v komentářích přímo pod tímto článkem, nebo prostřednictvím mailu.

Print Friendly, PDF & Email