Výsledky memoriálu M. Ošlejška

V neděli 30. června 2019 se ve Velenově konal memoriál M. Ošlejška, který nám přinesl řadu pódiových umístění a důležitých bodů do okrskového poháru.

V požárním útoku mužů obsadila první dvě místa Mazurie, třetí skončil Velenov. Naši borci se sice umístili „až“ na čtvrté pozici, ale díky získaným bodům se ujali průběžného vedení okrskového poháru. Náskok sedmi bodů před druhou Okrouhlou nám dává velkou šanci pohár letos opět získat.

V soutěži žen Suchý porazilo Velenov.

Mezi staršími žáky letos dominuje Žďárná, která dosud pouze jednou skončila druhá, jinak vždy zvítězila. A nejinak tomu bylo i ve Velenově. S velkým náskokem tak vedou okrskový pohár. Naši hasiči na memoriálu těsně podlehli Velenovu (o 27 setin sekundy) a obsadili třetí místo. V okrskovém poháru jsou průběžně rovněž třetí.

Třetí místo obsadili na memoriálu také naši mladší žáci. První skončila Okrouhlá, druhý Velenov. Z pohledu okrskového poháru to znamená, že Okrouhlá a Velenov se dělí o první příčku, Suchý je za nimi se ztrátou šesti bodů. Vhledem k tomu, že nás letos čekají ještě dvě soutěže mladých hasičů, lze očekávat horký podzim s bitvou o konečné pořadí.

Fotogalerie

Print Friendly, PDF & Email