V přehledu vyznamenání je již víc jak 120 stužek

faleristika

Přehled hasičských vyznamenání, který je unikátní na českém webu a který naleznete v menu Sbor->Vyznamenání, prošel důkladnou aktualizací. Přidáno bylo několik desítek stužek převážně z dílny Bohuslava Cermana (tímto děkujeme za možnost sdílení). Upraveny a rozšířeny byly také kategorie vyznamenání. V současné době kolekce obsahuje již více jak 120 stužek.

Pozornosti se dočkalo i schéma, které názorně zobrazuje pravidla pro udělování vyznamenání jednotlivcům a organizačním jednotkám dle platného Statutu vyznamenání SH ČMS. Objevují se první žádosti o použití schématu na jiných webech.

Samotný kód, který stránky generuje, prošel důkladným přepracováním. Nyní poskytuje více možností, jak vkládat přehledy stužek do externích webů. Kód byl přepsán do podoby pluginu redakčního systému WordPress a kromě vkládání všech kategorií nyní umožňuje i vybrat si pouze jednu kategorii, např. stužky SH ČMS. 

Pro pobavení si neodpustíme jednu „historku“ ze zákulisí. Omlouváme se za jadrnější slovník, jedná se o přepis mailové komunikace:


Webmaster sdhsuchy.org:
Dobrý den,
když už přebíráte obsah z cizích webů, bývá slušností uvést alespoň zdroj. Mám na mysli vaši stránku http://sdh-jamy.webnode.cz/stuzky-a-vyznamenani/

Odpoveď:

Víc co ty kreténe běž do prdele klidně to smažeme a o tobě si budeme mysle že jsi debil.


Tímto zdravíme pana Petra Starého, starostu SDH Jámy. Nutno dodat, že jak řekl, tak učinil 🙂

Print Friendly, PDF & Email