Suchý se po Šmodrchu ujalo vedení v okrskovém poháru

V sobotu 11. února 2017 se do obce Suchý sjelo 16 družstev ze sedmi sborů, aby poměřily své síly v uzlovací soutěži s názvem Suchovský Šmodrch. Soutěžila jak družstva, tak i jednotlivci, a to ve věkových kategoriích mladší a starší žáci. 

V soutěži družstev mladších žáků zvítězila Okrouhlá před Jabloňany a třetím Suchým. U starších žáků byl pořadí Žďárná A, Jabloňany a Žďárná B. Suchý skončilo na bramborové příčce.

Velkou radost nám udělal soutěž jednotlivců, kde všichni naši závodníci předvedli skvělý výkon a dvě závodnice vybojovali medaile. V mladších žácích Nikol Staňková zvítězila, ve starších žácích skončila Nela Zemánková těsně druhá. Kompletní výsledky jsou níže.

Suchovský Šmodrch byl první soutěží letošní sezony okrskového poháru. A start se nám vydařil znamenitě. V mladších i starších žácích se SDH Suchý ujalo vedení, v mladších žácích spolu s SDH Okrouhlá. Nicméně soutěž je na samém počátku sezona bude dlouhá a náročná. Tak snad se nám bude dařit i nadále. Průběžné pořadí závodu naleznete na okrskovém webu.

Po skončení soutěže si děti i dospělí užili slibovanou diskotéku. V jejím průběhu došli i k ocenění nejlepších sběračů uzávěrů k PET lahvím. Titul „Nejlepší čepkař 2016“ získal Michal Ošlejšek.

Čtěte také: Suchovský Šmodrch: mladí hasiči soutěžili ve vázání uzlů v Blanenkém deníku. 

Kompletní výsledky

[gview file=“https://www.sdhsuchy.org/wp-content/uploads/2017/02/vysledky.pdf“]

Fotogalerie

Prozatím jsou k dispozici pouze fotky z večera.

Print Friendly, PDF & Email