SDH Okrouhlá hledá dobrovolníky pro organizaci Boskovického běhu

SDH Okrouhlá je tradičním organizačním partnerem Boskovického běhu, který se bude konat 1. května 2013. Kolegové z Okrouhlé nabízí možnost se na organizaci podílet a dokonce si přivydělat finanční hotovost. Jednalo by se o dozor na trati a zajištění bezpečnosti běžců. Nejde o manuálně náročnou práci, zvládnou ji v pohodě i ženy.

Začátek by byl ve 12:00 hodin v kině Panorama Boskovice, kde by bylo bezpečnostní školení. Po té by se hlídky přesunuly na trať. Konec závodu se předpokládá po 16 hodině, spíše v 17:00 hodin. Za hodinu bude vypláceno 55,- Kč. Odměna bude vyplacena do 14 dní.

Protože květen je celkově nabitý akcemi, nezapojí se SDH Suchý do této akce nějak organizovaně, rozhodli jsme se ale podpořit Boskovický běh zveřejněním této výzvy. Pokud tedy máte zájem se na akci podílet, dejte vědět na adresu radek.oslejsek(zavináč)sdhsuchy.org nejpozději do středy 24. dubna 2013. Podle zájmu budeme kontaktovat organizátory a vše upřesníme.

Poznámka 1: Odměna by šla přímo zúčastněným, SDH Suchý si na ni nedělá nárok 🙂

Poznámka 2: Předpokládáme, že organizátoři Boskovického běhu z řad členů SDH Suchý zúročí svoje zkušenosti při organizaci suchovského závodu horských kol, který se bude konat 11. května.

Print Friendly, PDF & Email