Pojeďte s námi na letní soustředění. Cestou necestou

Hasiči obce Suchý opět připravují letní soustředění pro děti, tentokrát pod názvem Hasiči cestou necestou 2016. Podrobnosti níže.


Termín: 4.- 8. července 2016
Místo pobytu: Rekreační středisko Meziříčko
Cena pobytu: Členové SDH Suchý 1600 Kč, ostatní- 1900 Kč
Odevzdání přihlášky: Do konce února
Platba pobytu: V měsíci dubnu při pravidelných nedělních schůzkách mladých hasičů popřípadě v odpoledních hodinách na adrese: Hana Látalová; Suchý 100. Za děti do 10 let přinesou peníze rodiče osobně.

Přesné informace o vybavení dětí a odjezdu na letní soustředění Vám budou včas předány.

REKREAČNÍ STŘEDISKO MEZIŘÍČKO

Rekreační středisko Meziříčko se nachází cca 2 km od městyse Měřín, mezi městy Jihlava a Velké Meziříčí. Mezi jeho hlavní přednosti patří zejména umístění rybníka v areálu střediska, velké množství hřišť a také okolní jehličnaté lesy, které přímo navazují na areál střediska.

Ubytování je v Meziříčku zajištěno ve 4 a 5 lůžkových chatkách, přičemž sociální zařízení, jídelna a společenská místnost jsou umístěny nedaleko chatek ve zděných budovách, a jsou tedy snadno dostupné.

obr2

Rekreační středisko disponuje mnoha hřišti – zejména na fotbal, volejbal, nohejbal, košíkovou, tenis apod. Spolu s lanovým centrem, které se nachází přímo v areálu střediska, tak nabízí velkou možnost sportovního vyžití. K dispozici jsou také klubovny, prostorná jídelna a veškeré další zázemí, které k areálu náleží (např. ohniště, parkoviště, pláž u rybníka, louky a pod.)

obr1

Během pobytu pojedeme na celodenní výlet do Jihlavy. Kde nás čeká návštěva ZOO Jihlava, exkurze u profesionálních hasičů HZS Jihlava a prohlídka města.

Po celou dobu pobytu budou zajišťovat zdravotní dozor vedoucí a instruktoři mladých hasičů, kteří jsou proškoleni v poskytování první pomoci instruktory HZS JMK.

Print Friendly, PDF & Email