Poděkování za pomoc při pátrání

 

 

Adresát:
Obecní úřad
Ing. Pavel Ž I L K A
starosta obce
Suchý 99
680 01 Boskovice

Vyškov 10. července 2007

 

Věc: poděkování

 

Vážený pane starosto,

konečně, byť na poslední chvíli (dnes odjíždím na 28 dnů do lázní), se dostávám k tomu, abych Vám všem (dobrovolným hasičům i obyvatelům obce) moc a moc poděkovala za pomoc, při hledání ztraceného Tomáška. Vůbec si nedovedu představit, že bychom na vzniklou situaci zůstali sami. Je dobře, že jsou pořád ještě dobří lidé, kteří v případě potřeby pomohou a i když k Vám jezdíme již od roku 2000 a jsme pouze prázdninovými hosty, tentokrát jsem se cítila jako obyvatel Vaší obce. Neváhali jste a prostě pomohli, když bylo potřeba.

Nedá se slovy vyjádřit, co pro mne Vaše pomoc v této situaci znamenala. Prosím, poděkujte mým jménem všem, kteří své síly a čas věnovali k záchraně našeho svěřence, aniž by čekali na odměnu.

Když jsem děkovala dobrovolným hasičům i policistům, svorně jen prohlásili, že od toho jsou zde, aby pomohli, že je to jejich povinnost. Většinou tato slova člověk bere jako skoro prázdnou frázi, samozřejmost a moc se nad nimi nezamýšlí. Plný význam těchto slov si pak uvědomujeme tehdy, když mají význam ve spojení s nějakou vážnou až katasrofickou situací a jen tehdy si uvědomujeme, že jsou to lidé, kteří své povolání berou jako poslání a nehledí sami na sebe. Je moc dobře, že JSOU.

I když letošní léto na „Sucháči“ bylo pro mne velice stresující, věřím, že i nadále za Vámi a k Vám budeme jezdit a doufám, že se příští léta budeme scházet jen při příjemnějších situacích.

Ještě jednou Vám všem za sebe, personál a také maminku Tomáška, moc děkuji.

 

S úctou

 

Jaroslava Bednářová
předsedkyně Asociace „PAPRSEK“

 

 

 

Print Friendly, PDF & Email