Návštěvnost v květnu příjemně překvapila. Díky jedné fotce

Přestože květen 2014 patřil k měsícům, kdy se neodehrálo příliš mnoho akcí (na webu jsme zveřejnili pouze 4 články, z toho jeden na samotném konci měsíce), návštěvnost webu byla překvapivě vysoká. Zaznamenali jsme 1391 unikátních přístupů, což představuje nejvyšší návštěvnost pro měsíc květen a zároveň třetí nejvyšší návštěvnost v historii webu.

Hlavní podíl na návštěvnosti měly dvě akce. První byl výlet do Brna spojený s návštěvou hasičů v Líšni. Největší podíl na úspěchu ale měla, trochu překvapivě, mše svatá ke cti sv. Floriána spojená se společným focením. Společná fotka SDH Suchý byla pravděpodobně také hlavním důvodem úspěchu, jak je patrno ze špičky 4. až 5.  května na diagramu návštěvnosti. Trochu ve stínu těchto událostí pak zůstal článek pojednávající o cisterně Zil z Dubé na Českolipsku. 

Následující graf zobrazuje počet návštěv v jednotlivých dnech, tj. pokud někdo navštívil náš web vícekrát během dne, započítány jsou všechny návštěvy. Naopak průběžné nepřerušené klikání na našich stránkách se považuje za jednu návštěvu. Svislá osa zobrazuje počet unikátních návštěv, vodorovná osa jednotlivé dny.

Print Friendly, PDF & Email