Návštěvnost stránek v dubnu 2016 byla opět rekordní. Zejména díky vyznamenáním

Rok 2015 nastavil laťku návštěvnosti skutečně velmi vysoko. A tak dosavadní měsíce zatím mírně zaostávaly. Duben 2016 to ale změnil. 1664 unikátních návštěv znamená nejúspěšnější dubnovou návštěvnost v historii, tedy od roku 2008, kdy jsme s měřením začali. Lví podíl na tom mají hasičská vyznamenání. Tato stránka je integrována do čím dál více webů po celé České republice a také byla propagována v diskuzi na serveru pozary.cz. Dalším tahounem byl Hasičský den v Boskovicích. 

Po období chudším na události nás čeká doba soutěží, táborů, oslav a dalších zajímavých akcí. My budeme při tom a vy díky nám taky. Takže věříme, že návštěvnost bude opět lámat rekordy, a to nejen díky unikátnímu přehledu hasičských vyznamenání. Loňský rekord v celkové návštěvnosti se třese.

Graf nahoře zobrazuje počet návštěv v jednotlivých dnech, tj. pokud někdo navštívil náš web vícekrát během dne, započítány jsou všechny návštěvy. Naopak průběžné nepřerušené klikání na našich stránkách se považuje za jednu návštěvu. Svislá osa zobrazuje počet unikátních návštěv, vodorovná osa jednotlivé dny.

Print Friendly, PDF & Email