Mladší žáci se stali vítězi okrskovém poháru

V neděli 9. října 2022 se v Ludíkově konala poslední soutěž celoročního okrskového poháru – memoriál Ing. Josefa Šindelky, za účasti více jak 80 soutěžících dětí. Protože se jedná o soutěž jednotlivců s účastí i nehasičů, byly do poháru započítávány první tři nejlepší výsledky mladých hasičů.

V takto redukovaném pořadí v kategorii mladších žáků zvítězil Ludíkov před Okrouhlou, Suchým a Velenovem. SDH Suchý si tak udrželo vedení a celkově v okrskovém poháru zvítězilo. Druhý skončil Velenov a třetí Žďárná.

V redukovaném pořadí starších žáků na memoriálu zvítězila Okrouhlá, která tak potvrdila svou letošní dominanci a odnesla si i nejvyšší trofej okrskového poháru. Druhý na memoriálu skončil Ludíkov. Velký boj se odehrál mezi Suchým a Velenovem, kdy Velenov Suchý na memoriálu o jedno místo porazil a tím oba sbory nabíraly v okrskovém poháru stejný počet bodů. O pořadí tedy rozhodovaly počty první a druhých míst. Zatímco první místo nikdo neměl žádné (vše vyfoukla Okrouhlá), v počtu druhých míst byl lepší Velenov, který tak v okrskovém poháru obsadil druhé místo před třetím Suchým.

Kompletní výsledky okrskového poháru jsou na okrskovém webu. Jsme rádi, že po dvouleté odmlce způsobené COVIDem se podařilo do letošního 7. ročníku dostat všechny obvyklé soutěže z předcovidové doby a ročník zdárně ukončit.

Fotogalerie

Print Friendly, PDF & Email