Ludíkovská soutěž rozhodla o výsledcích okrskového poháru

V neděli 1. října 2017 se v Ludíkově konala vědomostní soutěž dětí s názvem memoriál Mgr. Josefa Šindelky. Pro naše hasiče to byla velmi důležitá soutěž, protože se jednalo o poslední klání v rámci okrskového poháru a rozhodovalo se o konečném pořadí. 

Mladší žáci před nedělní akcí drželi třetí příčku s odstupem tří bodů na druhý Velenov a propastných 23 bodů na vedoucí Okrouhlou, která již měla celkové vítězství jisté. Naši mladší hasiči výborně zabojovali, Velenov přeskočili a celkově v poháru obsadili výborné druhé místo.

O vítězi okrskového poháru v kategorii starších žáků bylo rovněž předem rozhodnuto. Své loňské prvenství suverénně obhájila Žďárná. Naši starší žáci nastupovali do soutěže s dobrou výchozí pozicí – průběžného druhého místa. Ale nutno dodat, že malé bodové rozestupy mezi druhým a čtvrtým místem slibovaly napínavou podívanou až do konce. A bylo to skutečné drama, o kterém rozhodovaly i „roztřelovací duely“ mezi účastníky se stejným počtem bodů. Nám štěstí nepřálo a suchovští hasiči skončili na nepopulární bramborové příčce, jediný bod za třetí Okrouhlou a dva body za druhým Velenovem. Loňské druhé místo jsme tedy neobhájili.

Print Friendly, PDF & Email