Připravujeme Letní tábor 2018 – Dobývání Vysočiny

Termín: 2.- 6. července 2018

Místo pobytu: Rekreační středisko Křižanov

Cena pobytu: Členové SDH Suchý 1.600 Kč, o statní 1.900 Kč

Odevzdání přihlášky: Do konce března

Platba pobytu: V měsíci dubnu při pravidelných nedělních schůzkách mladých hasičů popřípadě v odpoledních hodinách na adrese:  Hana Látalová; Suchý 100. Za děti do 10 let přinesou peníze rodiče osobně.

Přesné informace o vybavení dětí a odjezdu na letní soustředění Vám budou včas předány.

REKREAČNÍ STŘEDISKO KŘIŽANOV

Rekreační středisko Křižanov se nachází cca 10 km od města Velké Meziříčí. Atmosféra střediska je dána provázaností areálu s okolními jehličnatými lesy a rybníkem Loučka. Samotný areál pak připomíná anglický park.

Ubytování je v Křižanově zajištěno ve 4 lůžkových chatkách, přičemž sociální zařízení, jídelna a společenská místnost jsou umístěny nedaleko chatek ve zděných budovách, a jsou tedy snadno dostupné.

Rekreační středisko disponuje mnoha hřišti – zejména na fotbal, volejbal, nohejbal, košíkovou, tenis apod. Spolu s lanovým centrem, které se nachází přímo v areálu střediska, tak nabízí velkou možnost sportovního vyžití. K dispozici jsou také klubovny, prostorná jídelna a veškeré další zázemí, které k areálu náleží (např. ohniště, parkoviště, pláž u rybníka, louky a pod.)

Během pobytu pojedeme na celodenní výlet na vojenskou základnu vrtulníkového letectva v Náměšti nad Oslavou, jehož součástí je i muzeum letectví.

Při zpáteční cestě navštívíme PS HZS Brno Líšeň a ZOO Brno.

V případě nepříznivého počasí bude program upraven.

Po celou dobu pobytu budou zajišťovat zdravotní dozor vedoucí a instruktoři mladých hasičů, kteří jsou proškolení v poskytování první pomoci instruktory HZS JMK.

Print Friendly, PDF & Email