Letní soustředění Po stopách Šmoulů. Podrobné informace

Sbor dobrovolných hasičů Suchý připravuje letní soustředění Po stopách Šmoulů.

Termín: 3. – 6. července 2014

Místo pobytu: Frenštát pod Radhoštěm

Předběžná cena:

  • Členové SDH Suchý 1.000,- Kč (cena byla snížena o příspěvěk z OÚ Suchý a SDH Suchý
  • Ostatní 1.500,- Kč

Přihláška a platba:

Středa 2.7.2014 – 19:00 u zbrojnice – naložení věcí (označené batohy a tašky – při přepravě je nebudeme mít u sebe)
Čtvrtek 3.7.2014 – sraz 5:30 u zbrojnice

 

Zdravotnický dohled:
Po celou dobu letního soustředění zabezpečují první pomoc proškolení vedoucí a instruktoři mladých hasičů. Hlavní vedoucí tábora pro děti a mládež, má certifikát o úspěšném absolvování kurzu první pomoci pro děti. Všichni vedoucí mladých hasičů absolvovali v roce 2013 kurz první pomoci od společnosti Sinea – akreditovaná společnost Ministerstva práce a sociálních věci. Certifikáty k nahlédnutí u vedoucích MH.

Pokud dítě užívá nějaké léky či má alergie a užívá na ní léky, prosím o předání při srazu hlavnímu vedoucímu táboru. Všechny léky budou popsány (jméno, na co lék je, jak se užívá)!! Všichni účastníci letního soustředění jsou připojištěni pro případ úrazu.

Liščí mlýn
Penzion Liščí mlýn se nachází v obci Bystré u Frenštátu pod Radhoštěm.  Penzion nabízí ubytování v chatkách (využijeme) a v penzionu. Každá chata je rozdělena na polovinu. Polovina chaty obsahuje 5 lůžek, WC a umyvadlo. Centrální sprchy a další WC jsou v bezprostřední blízkosti. V chatové oblasti se nachází venkovní bazén, hřiště, ohniště, posezení.

Nezbytné vybavení účastníka:

  • hygienické potřeby (osuška, ručník, kartáček, pasta, mýdlo, šampon, hřeben, plavky,…)
  • oděv a obuv dle uvážení rodičů a dle předpovědi počasí (doporučujeme sportovní oblečení a obuv)
  • pokrývku hlavy, pláštěnku nebo deštník
  • repelent (na komáry a klíšťata), krém na opalování (nejlépe voděodolný),
  • baterku,
  • kapesné (jeho výši uzpůsobte věku dítěte, peníze můžete buď svěřit přímo dítěti, anebo odevzdat v obálce vedoucím – na obálku napište jméno a výši sumy.

Účastník bude mít na cestu s sebou: baťoh (ne tašku přes rameno), pokrývku hlavy, pláštěnku nebo deštník, kapesné, svačinu a pití. Všechny ostatní věci bude mít v označené cestovní tašce, krosně nebo kufru (při přepravě je nebude mít u sebe!).
 
Po dobu letního soustředění se budeme přepravovat veřejnou dopravou, převážně autobusem, pokud se někomu dělá při delších cestách v autobuse nevolno, prosím o užití Kinedrilu, a nahlášení hlavnímu vedoucímu táboru.

K přihlášce prosím přiložte kopii kartičky zdravotní pojišťovny.

Pamatujte prosím, že pokud se zdravotní stav dítěte před odjezdem změní, neprodleně prosím ohlaste tuto změnu hlavnímu vedoucímu emailem junior@sdhsuchy.org.

A také že v případě zatajení jakýchkoliv skutečností týkajících se zdravotního stavu dítěte, přebírají rizika s tímto spojená rodiče dítěte.

Fotogalerie

[pe2-gallery album=“http://picasaweb.google.com/data/feed/base/user/112108963957944911990/albumid/5968285141835838033?alt=rss&kind=photo&hl=en_US“ ]

Print Friendly, PDF & Email