Letní soustředění Po stopách Šmoulů. Informace k odjezdu

Formulář: Prohlášení zákonných zástupců a Souhlas s ošetřením nezletilé osoby

Aktualizace informací na letní soustředění: 

3.7.2014  9:00  u zbrojnice – naložení i odjezd!!
Účastník bude mít na cestu s sebou: baťoh (ne tašku přes rameno), pokrývku hlavy, pláštěnku nebo deštník, kapesné, svačinu a pití (první jídlo bude oběd). Všechny ostatní věci bude mít v označené cestovní tašce, krosně nebo kufru (při přepravě je nebude mít u sebe!).

Po dobu letního soustředění se budeme přepravovat veřejnou dopravou, převážně autobusem, pokud se někomu dělá při delších cestách v autobuse nevolno, prosím o užití Kinedrilu a nahlášení hlavnímu vedoucímu táboru.

Zdravotnický dohled:

Po celou dobu letního soustředění zabezpečují první pomoc proškolení vedoucí a instruktoři mladých hasičů. Hlavní vedoucí táboru pro děti a mládež, má certifikát o úspěšném absolvování kurzu první pomoci pro děti. Všichni vedoucí mladých hasičů absolvovali v roce 2013 kurz první pomoci od společnosti Sinea – akreditovaná společnost Ministerstva práce a sociálních věci. Certifikáty k nahlédnutí u vedoucích MH. 

Pokud dítě užívá nějaké léky či má alergie a užívá na ní léky, prosím o předání při srazu hlavnímu vedoucímu táboru. Všechny léky budou popsány (jméno, na co lék je, jak se užívá)!! Všichni účastníci letního soustředění jsou připojištěni pro případ úrazu.

K souhlasu zákonných zástupců s ošetřením nezletilé osoby a místopřísežnému prohlášení zákonných zástupců prosím přiložte kopii kartičky zdravotní pojišťovnyBEZ PODEPSANÉHO PROHLÁŠENÍ DÍTĚ NEPOJEDE!! 

Nezbytné vybavení účastníka:

      hygienické potřeby (osuška, ručník, kartáček, pasta, mýdlo, šampon, hřeben, plavky,…)

      oděv a obuv dle uvážení rodičů a dle předpovědi počasí (doporučujeme sportovní oblečení a obuv). V areálu protíká horský potok, na večer doporučuji teplé oblečení,

      pokrývku hlavy, pláštěnku nebo deštník

      repelent (na komáry a klíšťata), krém na opalování (nejlépe voděodolný),

      baterku, 

      kapesné (jeho výši uzpůsobte věku dítěte, peníze můžete buď svěřit přímo dítěti, anebo odevzdat v obálce vedoucím – na obálku napište jméno a výši sumy. 

Pamatujte prosím, že pokud se zdravotní stav dítěte před odjezdem změní, neprodleně prosím ohlaste tuto změnu hlavnímu vedoucímu emailem junior@sdhsuchy.org.

A také, že v případě zatajení jakýchkoliv skutečností týkajících se zdravotního stavu dítěte, přebírají rizika s tímto spojená rodiče dítěte.

Print Friendly, PDF & Email