Hasiči cestou necestou – TÁBOR SE RUŠÍ

!!! LETNÍ SOUSTŘEDĚNÍ SE RUŠÍ !!!

S lítostí všem oznamujeme, že letní soustředění s názvem Hasiči cestou necestou, které mělo proběhnout ve dnech 4. – 8. 7. 2016, se z organizačních důvodů ruší. Rodiče bude v nejbližších dnech kontaktovat vedoucí tábora Hana Látalová ohledně vrácení peněz a vysvětlení důvodů. Věřte, že to nebylo jednoduché rozhodnutí a pečlivě jsme zvažovali všechna pro i proti. Chceme se ale chovat zodpovědně a spravedlivě ke všem účastníkům. Tímto se omlouváme za případné komplikace, které vám zrušení tábora přinese.


Letní soustředění se blíží, a proto přinášíme aktuální informace. Všichni rodiče musí vyplnit a odevzdat následující prohlášení:

Zde je souhrn informací:

Termín: 4. – 8. 7. 2016
Místo pobytu: RS Meziříčko
Čas odjezdu: 12:30 hodin parkoviště u OÚ
Předpokládaný čas návratu: 15 až 17 hodin

Všechny děti budou mít kartičku zdravotní pojišťovny, kterou při nástupu do autobusu odevzdají společně s tímto listem vedoucímu. Děti, které mají občanský průkaz, ho musí mít sebou.

Pokud dítě užívá léky, či je alergické a užívá léky, tak je odevzdá vedoucímu řádně popsané na co jsou a jak se užívají.

Dítěti, kterému bývá špatně v autobusu, prosím dejte Kinedril a informujte nás o tom.

Děti by sebou měly mít hygienické potřeby, plavky, neplavci rukávky nebo plavací kruh, deštník nebo pláštěnku, kšiltovku nebo klobouk, sportovní obuv a oblečení dle uvážení rodičů, baterku, repelent a opalovací krém nejlépe voděodolný. V chatkách jsou peřiny s povlečením, spacák není nutný.

Nedávejte prosím dětem sebou cenné předměty ( MP3 přehrávače, šperky atd.) a větší obnosy peněz, za jejich ztrátu neručíme! Mobilní telefony mít můžou, ale tablety a notebooky nedoporučujeme. Návštěvu rodičů na letním pobytu nedoporučujeme. Mějte ohledy na děti za nimiž nikdo nepřijede.

Svým podpisem potvrzuji, že dítě nepřišlo v uplynulých 3 týdnech do styku se žádnou infekční chorobou. V případě zatajení jakýchkoliv skutečností týkajících se zdravotního stavu dítěte, přebírají rizika s tímto spojená rodiče dítěte! V případě onemocnění dítěte během pobytu, nebo při hrubém porušení kázně, zajistí rodiče na žádost vedoucích okamžitý odvoz dítěte z letního pobytu.

Kontakt na vedoucí: Hana Látalová tel. 739064801

Print Friendly, PDF & Email