Drobná vylepšení webu

Dnes jsem na webu provedl několik drobnějších úprav a vylepšení.

Vyhledávání

První změna se týká vyhledávání. Doposud byl k dispozici pouze interní vyhledávací systém našeho webu, který umožňuje prohledávat pouze články jednotlivých rubrik, nikoli celý náš web. Zato však poskytuje jen opravdu relevantní odkazy. Novinkou je možnost použít externí vyhledávač Google, který prohledává kompletní obsah našich stránek. Výhodou tedy je, že výsledek hledání obsahuje skutečně všechny výskyty hledaných slov. Nevýhodou naopak je, že se často výsledky duplikují, protože je jedna informace zobrazována na noha místech (v seznamu článků, v zobrazení konkrétního článku, ve verzi pro tisk, apod.). Doporučený postup pro vyhledávání je proto nejprve použít vyhledávání v článcích, a teprve pokud výsledky nejsou uspokojivé, použít vyhledávání na celém webu SDH Suchý.

Nejčtenější články

Druhou výraznější změnou na webu je možnost vypsat si nejčtenější články. Tuto možnost naleznete v sekci "Aktuálně", odkaz "Nejčtenější články".

Kontrola pravopisu

Poslední změna není na první pohled vidět. Zprovoznil jsem si ve svém webovém prohlížeči kotrolu pravopisu. Takže by od teď mělo být v článcích méně překlepů a pravopisných chib 🙂

Print Friendly, PDF & Email