Mladí hasiči bojují o vítězství v okrskovém poháru. Memoriál J. Šindelky nic nerozhodl

V neděli 4. září 2016 se naši mladí hasiči zúčastnili memoriálu Mgr. Josefa Šindelky v Ludíkově. Jedná se o vědomostní soutěž se sportovními disciplínami, která je zapojena do okrskového hasičského poháru. A podle předběžných neoficiálních výsledků si nevedli vůbec špatně.

V kategorii mladších žáků zvítězil Jan Havelka z Velenova před Jonášem Filoušem a Zdeňkem Novákem z Ludíkova. Ze suchovského družstva si nejlépe vedl David Přikryl na 19. místě z celkového počtu 63 soutěžících.

V kategorii starších žáků vyhrál Ondřej Fabiánek z Velenova před Janem Jablůnkou z Valchova a Adamem Mikuláškem z Okrouhlé. Na děleném čtvrtém místě skončila Anna Minxová ze Suchého spolu s Kateřinou Kovářovou ze Žďárné. Suchý a Žďárná přitom bojují o celkové vítězství v okrskovém poháru. I po ludíkovském klání tak Suchý uhájilo těsný dvoubodový náskok a v této celoroční soutěži zatím vede. O vítězi rozhodne až poslední soutěž, kterou je branný závod na Okrouhlé.